Яскраві шкарпетки Sammy Icon

Суспільствопромоція, 30 січня 20175081

Вираз «Якщо хочеш зробити щось добре – зробі це сам» найращим чином описує початок історії українського бренду Sammy Icon. Ідея виготовлення яскравих шкарпеток виникла як реакція на неспроможність українського ринку надати хоч якусь альтернативу трьом базовим кольорам шкарпеток: чорному, сірому та білому.

Не бажаючи миритися з подібним станом справ, влітку 2013 року засновники бренду у співпраці з дизайнерами з Швейцарії створюють перші 11 дизайнів, завдяки яким Sammy Icon стали першим брендом дизайнерських шкарпеток на пост-радянському просторі. Спільнота з цікавістю слідкувала за розвитком бренду, який за короткий час привертав до себе увагу не тільки в Україні, а й за кордоном. Вже за два роки шкарпетки Sammy Icon мали справжнє павутиння ритейлерів – від США та Канади до Китаю та Нової Зеландії.

Пізніше команда Sammy Icon вирішила розширити асортимент, доповнивши його білизною, легінсами та окулярами, заявивши про себе, як про повноцінний бренд аксесуарів. Успіх бренду був відмічений і на міжнародній арені – у 2015 році Sammy Icon були запрошені на наймаштабніші трейд-шоу Європи та Америки: Bright Tradeshow у Берліні, Pitti Uomo у Флоренції та NY Now у США. Подібна міжнародна активність бренду не могла залишитись без уваги: сьогодні бренд представлений у більш ніж 20 країнах світу та має мережу дистриб'юторів у західній Європі.

На рік бренд випускає дві повноцінні колекції шкарпеток, які містять більше 20 дизайнів та декілька тематичних дизайнів, як, наприклад, шкарпетки з новорічними дизайнами. Разом з тим, команда Sammy Icon успішно співпрацює у межах колаборацій з іншими брендами. Один з таких проектів – співраця з американським брендом взуття Saucony, разом з яким були розроблені спеціальні дизайни шкарпеток для кросівок Saucony Jazz O Rainbow та Saucony Grid.

Одна з найбільш оригінальних фішок компанії – Mismatched шкарпетки – пара шкарпеток з різними дизайнами, які об'єднані однією історією, принесли додаткову популярність. Але на цьому команда Sammy Icon не перестала дивувати – у грудні 2016 року у київському ТРЦ «Глобус» був встановлений перший в Україні шкарпеткомат у стилі класичного вендингового автомату, який викликав жвавий інтерес громадськості.

У найближчих планах бренду –розширення мережі магазинів у Європі та повноцінний вихід на азійський ринок. Але оглядаючись на професійний підхід до ведення бізнесу та ентузіазм, з яким команда Sammy Icon підходить до реалізації проектів, втілення таких, здавалося б, грандіозних планів – це лише питанням часу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук