Яскравий подарунок маленьким художникам Добротвора

Суспільство24 жовтня 2016, 16:30 313 0

В рамках Стратегії соціального партнерства Добротвора і компанії ДТЕК щороку втілюється безліч надзвичайно важливих для громади проектів. Один з них «Місто своїми руками», спеціальна програма міні-грантів, участь у якій можуть взяти всі охочі. Цього року в проект подали аж 26 заявок  12 з них отримали кошти на реалізацію своїх ідей.

Серед переможців добротвісрька Художня студія «Олівець», в якій навчається 30 дітей віком від 6 до 16 років. Студії було вкрай необхідне нове обладнання, тож її керівник Володимир Сикута, без вагань подав заявку для участі в проекті «Місто своїми руками», і не прогадав.

«Склав бізнес-план, і нам дуже пощастило, оскільки ми виграли міні-грант і змогли закупити достатньо художнього інвентарю. Це було 15 мольбертів, планшети для прикріплення аркушів паперу та спеціальні розетки, які необхідні для вивчення світлотіней. Тепер діти дуже щасливі та інколи навіть сперечаються за місце працювати за мольбертами. Дуже вдячний компанії ДТЕК, яка організовує такі проекти, адже вона дозволяє планам втілюватись в життя»,  розповів Володимир Сикута.

Діти із задоволенням користуються новим приладдям, завдяки якому вони стали на крок ближче до своєї мрії.

«Я ходжу сюди вже три роки. Малювати я надзвичайно люблю, оскільки це те, що дозволяє розвиватися. Мене тут дійсно багато навчають, викладач надзвичайно добре все розказує та вміє зацікавити нас, розповідає учениця школи Анастасія А ще коли тут з’явилися нові мольберти, то я взагалі стала відчувати себе справжнім художником. Я тут навчилася будувати малюнок, тепер знаю, як почати та як правильно його закінчити. Зараз я навчаюся в 11 класі і цього року буду вступати до університету, мабуть, на якусь художню спеціальність. А наша студія дала мені академічні навики, які є дуже важливими для мого майбутнього вступу в університет».

Нове приладдя для художньої студії це лише один з 12-ти проектів, що цього року отримали міні-гранти на суму 253 тисячі гривень від компанії ДТЕК. Ще 250 тисяч компанія виділила для Кам’янко-Бузького району. В ДТЕК впевнені ініціатива «Місто своїми руками» сприяє розвитку творчого потенціалу молоді, заохочує до втілення нових проектів, додає впевненості кожному, хто прагне позитивних змін. Тож, компанія ДТЕК і надалі буде підтримувати громадські організації, творчі студії та школи грантами, які відкривають нові можливості для досягнення великих цілей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук