ЄБРР інвестував у Росію €23 млрд

СвітВолодимир Балита, 3 травня 20134590
ЄБРР інвестував у Росію €23 млрд
фото president.gov.ua
Президент ЄБРР Сума Чакрабарті

Росія в найближчі роки збереже статус основної країни для інвестицій з боку Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР). Про це заявив президент ЄБРР Сума Чакрабарті.

У 2012 році інвестиції ЄБРР в російські проекти становили близько 2,6 млрд євро. Загальна сума вкладень з 1991 по 2012 роки становить близько 23 млрд євро. На частку Росії припадає 30% від усіх інвестицій банку.

«На деякий час Росія залишиться основною країною для інвестицій у зв'язку з обсягом своєї економіки і обсягом ринку, відсотком середнього класу, програмою економічного розвитку. Враховуючи всі ці чинники, я буду здивований, якщо вона не залишиться основною країною. Але ми зазвичай таких прогнозів не робимо", - підкреслив Чакрабарті.

"Ми відкриті по відношенню до всіх секторів. Особливо перспективним нам останнім часом представляється автомобільна галузь. Також ми б хотіли робити більше в муніципальній сфері, в першу чергу в інфраструктурних проектах, особливо в найбідніших регіонах", - сказав Чакрабарті.

Як повідомлялося, нещодавно ЄБРР виділив на поновлювану енергетику України 5,6 мільйона євро.

Нагадаємо, в 2012 році ЄБРР профінансував в Україні 35 проектів на 934 млн євро.

Усього за весь період співробітництва з Україною ЄБРР взяв на себе зобов'язання профінансувати в країні 318 проектів на 8,2 млрд євро.

Раніше повідомлялося, що Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) готовий збільшити обсяги інвестицій в українську економіку, якщо влада надасть можливість банку здійснювати фінансування в гривні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук