ЄБРР удвічі підвищує відсоток компенсації за «теплими» кредитами для українців

Компенсація буде виплачуватися впродовж 3-5 тижнів після підтвердження електронної заявки

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) більш ніж удвічі збільшив розмір компенсації за програмою IQ energy, що спрямована на модернізацію і утеплення житла. Про це пише «ЛIГАБiзнесIнформ».

«Своїм рішенням – збільшити розмір гранту до 35% від загальної суми кредиту – ми прагнемо не тільки допомогти жителям України утеплити і модернізувати своє житло, але і, що набагато важливіше в довгостроковій перспективі, свідомо переходити до раціонального споживання енергоресурсів через використання сучасних енергоефективних технологій», – зазначив директор ЄБРР в Україні Шевки Аджунер.

Компенсація буде виплачуватися впродовж 3-5 тижнів після підтвердження електронної заявки. Її можна буде отримати не тільки на основне обладнання, але і на супутні товари, а також вартість монтажних робіт, якщо вони були придбані в кредит від банків-партнерів програми, разом з основним обладнанням.

«Ми виділили 75 млн євро, якими оперують наші банки-партнери, щоб громадяни України могли більш просто перейти на сучасні схеми енергозбереження. На сьогодні партнерськими банками уже видано 2000 успішних кредитів. З огляду на це ми вирішили покращити умови і підняти частку компенсації для фізичних осіб з 15-20% до 35%, а для ОСББ – з 20-30% до 40%», – розповів Аджунер.

Угоду про співпрацю за програмою IQ energy ЄБРР уклав з «Райффайзен Банком Аваль», «Укрсиббанком» і «ОТП Банком». Компенсацію можна отримати і при придбанні товарів за допомогою кредитних карт за рахунок кредитних коштів від «Райффайзен Банку Аваль» або «ОТП Банку».

Нагадаємо, програма IQ energy (Ай-Кью енерджі) розроблена ЄБРР, фінансується Партнерством Е5Р за підтримки ЄС, Шведського Агентства з Міжнародного Співробітництва та Розвитку (Sida) та Федерального міністерства фінансів Австрії.

Загальний обсяг компенсацій на утеплення житла – 15 млн євро. Мета програми – підвищення енергоефективності української житлового сектора.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук