«Єдиний шанс для нашої держави – це брати до праці мудрих талановитих людей»,- Садовий

СуспільствоТетяна Слюсарчук, 29 листопада 20143840

Міський голова Львова Андрій Садовий впевнений, що тільки активна і талановита молодь сьогодні є тим рушієм розвитку України, якого так потребує наша держава. Про це він заявив 29 листопада, під час відкриття шостої канадсько-української конференції «Модель для України 2014», що проходить в Українському Католицькому Університеті у Львові, повідомляє прес-служба ЛМР.

«Насправді, єдиний шанс для нашої держави – це брати до праці мудрих талановитих людей. Я це випробовував у Львівській міській раді, і це дає дуже великий ефект. За 8 років, коли я працюю міським головою, більше 6 тис. студентів пройшли стажування у стінах міськради. Кращих ми беремо на роботу. Сьогодні багато керівників відділів, управлінь, департаментів – це хлопці й дівчата, які мають 23-26 років", - повідомив міський голова Львова.

На його думку, головне щоб ці молоді люди мали візію, яким має бути місто і якою має бути країна. Садовий назвав помилкою прагнення багатьох керівників відомчих стуркутур  органів місцевого самоврядування покаадатись на такі форми роботи і стратегії, які не діють.

«Є ще одна велика помилка, яку допускають багато структур – наймають поважні експертні групи, які пишуть мудрі стратегії і потім передають їх тим чи іншим урядникам для реалізації. Це ніколи працювати не буде. Це даремно витрачені гроші на папір і на час. Єдина стратегія, яка працює – це стратегія, яку написали люди, які будуть впроваджувати її в життя. Це дуже важливо розуміти»,- переконаний Садовий.

Він також звернувся до молодих людей, які були присутніми на конференції із запрошенням приєднуватись до розбудови не тільки міста Львова, але й докладатись, відповідально і з розумінням, до розвитку країни в такий непростий час.

«Ніхто без вас, тут присутніх, нашу державу не збудує. Моє завдання – допомагати, щоби класні адекватні люди були присутні у владі. Якщо буде потрібна моя допомога – я завжди готовий допомогти. Бажаю, щоби ви були багаті, щасливі і здорові. І, попри важку працю, не забувайте, що у Львові є прекрасна кава і гастрономія», - привітав учасників міський голова Львова Андрій Садовий.

Цього року Львів приймає вже шосту конференцію «Модель для України». Попередні конференції проходили у м. Вашингтоні (США, 2010), м. Отаві (Канада, 2010), м. Оксфорді (Великобританія, 2011) та в м. Києві (2012).

Темою цьогорічної конференції є: «Україна – Майбутнє серед цивілізованих та нецивілізованих суспільств». Метою конференції є аналіз, моніторинг та формування професійних висновків і практичних порад щодо питань виходу з кризової ситуації, умов збереження України як унітарної та соборної майбутньої європейської країни; привернення уваги світової спільноти до українського питання за участю провідних українських та світових експертів, політиків, журналістів, громадських і суспільних діячів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук