Єгипет розпочав видачу електронних віз для українців

СвітАндрій Стець, 8 грудня 20173310
Українці, які планують поїздку до Єгипту, можуть подати онлайн заяву протягом 90 днів до запланованої дати в’їзду

У Єгипті розпочала роботу система видачі електронних віз для в’їзду в країну. Електронна віза є альтернативою візам, які також можуть бути придбані в пунктах пропуску через державний кордон Єгипту, повідомляє Департамент консульської служби МЗС України.

Як повідомили у відомстві, українці, які планують поїздку до Єгипту, можуть подати онлайн заяву на офіційному веб-сайті протягом 90 днів до запланованої дати в’їзду.

Для оформлення електронної візи необхідно мати закордонний паспорт, дійсний протягом 8 місяців з дати прибуття в країну, електронну копію паспорта для завантаження під час подання заяви на сайті, документи, що підтверджують мету і строки запланованої поїздки, зворотні квитки та платіжну банківську картку.

Після заповнення необхідних форм та сплати консульського збору (25 доларів) заявник отримує копію електронної візи – e-Visa електронною поштою.

Документ необхідно роздрукувати та після прибуття пред’явити представникам прикордонного контролю Єгипту.

Для оформлення електронної візи дітям, які мають окремий паспорт, подаються окремі заяви. Оформляти e-Visa рекомендується не менш ніж за 7 днів до запланованої подорожі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук