Ємець: Візовий режим з Росією зупинить потік диверсантів

Введення візового режиму з Росією посилить безпеку України.

Про це заявив народний депутат фракції «Народний фронт», перший заступник голови Комітету з питань правової політики та правосуддя Леонід Ємець в коментарях журналістам.

«Візовий режим означає, що українська держава, яка перебуває зараз у стані війни з Росією, отримає змогу контролювати, хто переходить український кордон. Поки ми отримуємо інформацію про це уже як постфактум. Це неможливо, це небезпечно для нашої держави в плані обороноздатності», – сказав він.

«Тому ми хочемо і маємо право чітко визначати, хто із громадян РФ хоче прибути до нас в Україну, отримати прізвища цих громадян, контролювати їх перебування та виїзд – це в інтересах нашої безпеки. Інакше ми постійно отримуватимемо диверсантів, які тут знаходяться, аби знищити наш спокій, наш мир і нашу українську державу», – додав народний депутат.

Представник «Народного фронту» також спростував закиди окремих політичних сил, що «введення візового режиму з Росією начебто погіршить процес обміну полоненими».

«Ці речі ніяк не дотичні з візовим режимом. Обміном полоненими займаються окремі спеціалісти з окремих спецслужб і долучені до них дипломати, а візовий режим – це інше питання», – сказав Леонід Ємець.

Народний депутат також висловив обурення, що деякі політики закривають очі на реальну війну з Росією.

«Вони сидять у теплих кабінетах, кав'ярнях у місті Києві, сподіваючись, що можуть відсидітися. На жаль, у реальному житті так не буває. Війна приходить навіть до тих, хто робить вигляд, що її немає», – резюмував представник «Народного фронту».

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук