ЄС профінансує програми прикордонного співробітництва з Україною на €365 млн

ЕкономікаАндрій Стець, 19 грудня 20162580
ЄС профінансує програми прикордонного співробітництва з Україною на €365 млн
Загальний бюджет, який ЄС виділяє для фінансування чотирьох програм, становитиме понад 365 млн євро

Україна підписала з Європейським союзом угоди про фінансування 4 програм прикордонного співробітництва на 365 млн євро. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку та торгівлі.

«19 грудня 2016 року у Брюселі відбулась церемонія підписання Урядом України та Європейською Комісією угод про фінансування спільних операційних програм прикордонного співробітництва на 2014-2020 роки: «Україна – Румунія», «Україна – Угорщина – Словаччина – Румунія», «Україна – Польща – Білорусь», «Басейн Чорного моря» в рамках Європейського інструменту сусідства», – сказано в повідомленні.

Від Кабміну угоди підписав перший віце-прем’єр-міністр України – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Зазначається, що загальний бюджет, який ЄС виділяє для фінансування чотирьох програм, становитиме понад 365 млн євро.

Реалізація програм дозволить профінансувати за рахунок грантової допомоги ЄС виконання спільних проектів з країнами-учасницями програм у напрямах: покращення інфраструктури прикордонних регіонів; вирішення загальних проблем в галузі безпеки та охорони правопорядку; підтримка прикордонного управління і безпеки кордону, менеджмент в сфері міграції; захист довкілля від змін клімату та стихійних лих, використання відновлювальних джерел енергії; підтримка підприємництва і розвиток малих і середніх підприємств; підтримка освіти, досліджень, технологічних розробок і інновацій; розвиток місцевої культури і збереження історичної спадщини. Нагадаємо, в рамках програми «Україна - Румунія 2014 - 2020 роки» Євросоюз надає українському уряду допомогу в розмірі 60 млн євро для розвитку прикордонного співробітництва.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук