ЄС ввів додаткові санкції проти Сирії

СвітВолодимир Балита, 28 листопада 20111
ЄС ввів додаткові санкції проти Сирії

Глави країн Євросоюзу схвалили введення додаткових фінансових санкцій проти уряду Сирії на чолі з президентом Башаром Асадом. Санкції передбачають заборону на довгострокову фінансову допомогу в сфері торгівлі, за винятком галузей, пов'язаних з медикаментами і продовольством.

Також припинена видача всіх позик, в тому числі і через міжнародні фінансові інститути. Компаніям з країн ЄС заборонено здійснювати торгові операції за рахунок державного боргу Сирії.

Банкам Сирії, відповідно до нових санкцій, не дозволено відкривати свої відділення на території ЄС, а також інвестувати в європейські банки.

«Всі ці заходи прийняті для того, щоб перекрити всі фінансові потоки до уряду Сирії», – сказав дипломат, що побажав залишитися анонімним.

ЄС також ухвалив рішення розширити перелік фізичних осіб, інститутів і компаній, вклади яких будуть заморожені і яким буде заборонено в'їжджати в країни ЄС.

Два тижні тому ЄС вже ввів блок санкцій щодо Сирії.

Ці санкції включили заморожування європейського кредитування цієї країни і розширення списку сирійських політиків, яким буде заборонений в'їзд до Європи.

У неділю Ліга арабських держав ввела свої санкції.

Вони передбачають заборону на в'їзд на території країн-членів ЛАД, заморожування банківських рахунків президента Сирії Башара Асада та сирійського уряду, припинення ведення операцій з сирійським центробанком і припинення інвестування коштів організації в Сирію.

Влада Сирії заявили, що дані заходи призведуть тільки до погіршення економічної ситуації в країні і збільшення політичної кризи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук