ЄС вже розробив механізм призупинення дії безвізового режиму

СвітОстап Левчич, 20 травня 201610180
ЄС вже розробив механізм призупинення дії безвізового режиму

Голови Міністерств внутрішніх справ країн-членів Європейського Союзу у п'ятницю, 20 травня 2016 року, погодили механізм призупинення дії безвізового режиму.

У разі значних порушень з боку громадян країн, яким надано безвізовий режим, ЄС зможе призупинити його досить оперативно, повідомляє "Німецька хвиля".

Схвалення механізму призупинення дії безвізового режиму у надзвичайному порядку дозволить ЄС оперативно припинити безвізовий в'їзд громадян Туреччини та інших країн на територію шенгенської зони у разі порушення ними ключових умов.

Механізм дозволить заблокувати безвізові подорожі, якщо велика кількість громадян країни, якій надано безвізовий режим, залишатимуться в ЄС нелегально або проситимуть про надання притулку. У такому разі терміном на шість місяців знову запроваджується обов'язковість віз.

"Я задоволений, що ми погодили сьогодні цей механізм, який спрощує реагування у випадку порушень", - заявив міністр з питань міграції Королівства Нідерланди Клаас Дійкхофф.

Для остаточного запровадження процедура має бути затверджена Європейським парламентом.

Окрім Туреччини, на право подорожувати до країн Шенгенської зони без віз претендують громадяни України, Грузії та Косово.

"Таким чином, нова процедура буде поширюватися також на Україну - після того, як ЄС завершить надання нашій державі безвізового режиму.

Законодавча пропозиція ЄК має бути опублікована, а після того має бути схвалена Європейським парламентом та Радою ЄС (орган, в якому представлені уряди всіх країн-членів Євросоюзу)", - наголошує "Європейська правда".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук