Єврокомісія схвалила новий пакет підтримки для східних сусідів

СвітНаталія Зубрицька, 25 вересня 20124660
Єврокомісія схвалила новий пакет підтримки для східних сусідів
фото ТСН
Штефан Фюле

Європейська комісія ухвалила новий пакет підтримки для східних країн-сусідів ЄС, зокрема України.

Як повідомляє Представництво Європейського Союзу в Україні, мета пакету підтримки – допомогти у підвищенні безпеки, розвитку торгівлі та покращенні мобільності серед людей, які живуть у країнах-партнерах ЄС на Сході.

Серед програм, які допомагатиме фінансувати ЄС, впровадження правил прикордонного контролю та передачі найкращого досвіду у відповідності до європейських стандартів на вірменсько-грузинському та українсько-білоруському кордонах.

За словами європейського комісара з розширення та європейської політики сусідства Штефана Фюле, покращення ефективності кордонів сприяє не лише підвищенню безпеки країн, але й відкриває нові торгівельні можливості та можливості працевлаштування.

«Я радий, що завдяки цьому новому пакету допомоги, ми надаємо більше можливостей мільйонам людей з країн «Східного партнерства» заробляти собі на життя та бути більш мобільними кожного дня», – наголосив Фюле.

Пакет допомоги передбачає, зокрема, проведення тренінгів, надання відповідного устаткування та експертних порад. Це має сприяти зменшенню корупції, контрабанди та торгівлі людьми на прикордонних територіях.

Окрім того, у рамках пакету надаватиметься підтримка багатостороннім заходам східних країн-сусідів Євросоюзу, а також розвитку партнерських зв’язків між цими країнами та ЄС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук