Єврокомісія закликала скасувати прикордонний контроль між державами-членами ЄС

СвітОлена Ільків, 2 березня 20162530
Єврокомісія закликала скасувати прикордонний контроль  між державами-членами ЄС

Єврокомісія закликала країни-члени ЄС скасувати прикордонний контроль між ними. Про це повідомило видання The Guardian, посилаючись на проект доповіді  Європейської Комісії.

Зміцнення внутрішньої прикордонної смуги між країнами може призвести до колапсу,  погіршення бізнесу та  туризму , в той час, як кордони потребують укріплення ззовні – наголошується у документі, проект якого буде представлений у п'ятницю.

«Прикордонний контроль ставить під сумнів належне функціонування вільного пересування у  Шенгенській зоні. Настав час державам-членам об’єднати зусилля заради спільного інтересу у збереженні одного з головних досягнень ЄС», – в проекті доповіді.  

Як відомо, у зв'язку з напливом біженців до Євросоюзу,  вісім країн із 26 у вересні  2015 року повернули тимчасовий контроль на внутрішніх кордонах. Нещодавно держави-члени звернулися до  Єврокомісії з проханням  надати дозвіл на подовження  тимчасових  прикордонних заходів.

Єврокомісія ж закликає якнайшвидше скасувати контроль. Дедлайн встановлюється на листопад 2016 року.

Брюсель також застерігає Афіни, що Греція може бути виключена з Шенгенської угоди , якщо не покращить охорону своєї  прикордонної зони до травня цього року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук