Європарламент затвердив нову систему розподілу біженців

СвітРоман Ганкевич, 20 жовтня 20172920
Кількість прийнятих мігрантів залежатиме від кількості власного населення і економічних показників

Комітет з питань внутрішніх справ Європарламенту проголосував за автоматичну систему розподілу біженців, засновану на сукупності певних фіксованих критеріїв. Про це написала DW.

Як зазначається, тепер кількість мігрантів, які повинна буде прийняти та чи інша країна ЄС, буде прямо залежати від кількості власного населення і економічних показників держави.

У такий спосіб Європарламент виступив за відмову від чинної Дублінської угоди, нагадує агентство dpa. Згідно з нею питання про надання притулку повинні розглядати імміграційні служби тієї держави, де мігрант вперше подав заяву про притулок або вперше ступив на землю ЄС. Сучасна міграційна криза показала недієздатність цього регламенту, оскільки такі країни, як Італія і Греція, які переживають основний потік біженців, не змогли з ним справитись і дозволили мігрантам без відповідних документів потрапляти в інші країни, зокрема, в Німеччину.

Пропозиції, вироблені комітетом з внутрішніх справ, має підтримати сесія Європарламенту, потім їх передадуть на розгляд Ради міністрів ЄС. При цьому через позицію таких країн, як Угорщина та Чехія, які виступають проти автоматичного розподілу біженців, в керівних органах Євросоюзу досі не можуть виробити єдиної позиції з вирішення міграційного кризи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук