Європейський бізнес дуже активно інвестує у Львівщину

Головні новини Львова 21.04Оксана Лабойко, 21 квітня 2017, 19:35 1644 2
дивіться також

Майже півсотні підприємств з іноземеними інвестиціями відкрилися на Львівщині впродовж минулого року, а цьогоріч вже близько десятка. Найактивніше інвестують у нашу область країни Євросоюзу. Вабить їх доступна робоча сила і вигідне географічне розташування.

Компанія «ОДВ Електрик» – відомий європейський виробник автокабелів. Продкцію постачає для марок: Volkswagen, BMW, Porsche, Volvo, Opel.

«Основним напрямком роботи підприємства є виготовлення кабелів для систем безпеки автомобілів. Це є ремені безпеки і подушки безпеки. Ну, наприклад, ось цей кабель, який у нас випускається, є для автомобілів Lamborghini», – показує керівник відділу електронної обробки даних ТзОВ «ОДВ-Електрик» Ігор Туліка.

Німецька компанія має заводи в Македонії, Мексиці та Угорщині, але найбільше виробництво розмістили у Новому Роздолі. Тут щороку виробляють майже мільйон кабелів. А особлива гордість – власне конструкторське бюро, яке розробляє машини для всіх заводів «ОДВ-Електрик».

«Це є робот, який паяє, який дуже добре може виконувати ту роботу. Машина повністю захищена, ми підтримуємо високі норми чистоти. Система фільтрації витягує шкідливі випари. Такі роботи дають можливість великої продуктивності і високої якості продукції», – розповідає менеджер робочої групи ТзОВ «ОДВ-Електрик» Борис Шевчук.

На свій український завод німці роблять найбільшу ставку. І відкривають новий високотехнологічний цех.

«Першочергово ми будували тут завод через дешеву робочу силу. Але у процесі розвитку компанії зростає і заробітна плата наших працівників. Ми дуже задоволені якістю продукції, яка виробляється на цьому заводі», – наголосив генеральний директор ТзОВ «ОДВ-Електрик» Міхаель Трауд.

Побудувати на Львівщині завод збирається ще одна потужна європейська компанія, яка має виробництво в 19 країнах світу. Цього разу, йдеться про виробництво сухих будівельних сумішей. Вже підписали протокол про наміри і визначаються з ділянкою.

«Ми вибрали Львів, тому що це регіон показує високий темп росту. Це дуже європейський регіон. І, щонайпізніше, до літа наступного року, ми хочемо запустити свій завод. Обладнання будемо завозити з Польщі, а от будуватимуть виключно місцеві компанії», – розповів регіональний менеджер «Фіксіт ТМ Холдинг» Міхаель Краус.

Минулоріч в області відкрили 54 підприємства і створили 12 тисяч нових робочих місць. Майже 70% – це іноземні інвестиції.

«Основна країна, яка з нами працює, це, звісно, Польща. Це десь третина інвестицій. Також активно інвсестує Німеччина, Голландія, Данія, Італія», – розповів керівник управління інвестиційного розвитку області Роман Матис.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук