Євросоюз остаточно скасував банківську таємницю

СвітВолодимир Пиріг, 12 лютого 20180

Європейський комісар з економіки та фінансів П’єр Московісі заявив про фактичне скасування банківської таємниці в Європі.

За його словами, які наводить агенція «Прайм», тепер про будь-який відкритий в ЄС рахунок відразу стає відомо податковим органам.

«З банківською таємницею в Європі покінчено. Якщо хтось володіє рахунком в Швейцарії, відбувається автоматичний обмін інформацією, тобто ми про це відразу дізнаємося», – сказав єврокомісар.

Він також нагадав, що домовленості про обмін інформацією були підписані, крім Швейцарії, з Ліхтенштейном, Сан-Марино, Андоррою і Монако.

Раніше Рада міністрів економіки і фінансів країн Євросоюзу схвалила рішення про розширення списку доходів платників податків ЄС. Згідно з цим документом, податкові органи країн ЄС повинні були почати автоматично обмінюватися інформацією не пізніше другої половини 2017 року.

Під автоматичний обмін інформацією податковими службами підпали відсотки, дивіденди, виручка від продажу фінансових активів, а також інформація про залишки на рахунках.

Крім цього, в грудні 2017 року країни ЄС узгодили перелік із 17 юрисдикцій, щодо яких планується вводити заходи для протидії найбільш агресивним методам ухилення від сплати податків. Проте велику частину з них згодом було виключена з цього списку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук