Євросоюз передав Україні установку для спалювання відходів у Чорнобильській зоні

СуспільствоАндрій Стець, 30 жовтня 20152200
Євросоюз передав Україні установку для спалювання відходів у Чорнобильській зоні

Представництво Європейського Союзу передало Україні установку для спалювання відходів у Чорнобильській зоні відчуження, застосування якої має сприяти запобіганню лісових пожеж і зменшити ризик радіаційного забруднення повітря.

Про це повідомив в.о. голови Державного агентства з управління зоною відчуження Віталій Петрук під час офіційної передачі печі, пишуть Українські новини.

«Установка проводилася за фінансової підтримки Європейської комісії та є важливим кроком спільних зусиль ЄС і України з подолання наслідків Чорнобильської катастрофи», - сказав Петрук.

За його словами, установка також є реалізацією енергозберігальних технологій, оскільки отримана під час спалювання деревини теплова енергія буде використовуватися для живлення наявних систем теплопостачання Чорнобиля, де проживає вахтовий персонал.

Вартість установки становить 1,25 млн євро.

Піч було передано в рамках рамках виконання «Програми охорони здоров'я та екології навколо Чорнобильської зони відчуження», загальний бюджет якої становить 4,9 млн євро. Ця програма реалізується за підтримки Європейського парламенту з 2011 року.

Нагадаємо, що на початку серпня під Чорнобилем виникла пожежа, яку не могли приборкати майже два тижні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук