Євросоюз відкрив у Маріуполі інформаційний центр

На базі Маріупольського державного університету відкрився інформаційний центр Європейського Союзу, повідомляє прес-служба Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

У церемонії відкриття взяв участь голова Донецької обладміністрації Павло Жебрівський, а також голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський і посли Кіпру, Чехії, Франції та Греції.

Нині в Україні діє 19 інформаційних центрів ЄС. Центри розташовані у вищих навчальних закладах 16 міст України: Дніпропетровськ, Київ, Луцьк, Севастополь, Сімферополь, Тернопіль, Харків, Херсон, Чернівці, Суми, Одеса, Донецьк, Біла Церква, Вінниця і Львів.

Діяльність таких центрів спрямована на інформування громадськості про співпрацю України і ЄС, сприяння процесам європейської інтеграції у сфері вищої освіти, налагодження контактів між європейською і українською спільнотами, зокрема у сфері вищої освіти.

У повідомленні зазначено, що відкриття інформаційного центру в Маріуполі сприятиме поширенню інформації про співпрацю України і ЄС у Донецькій області.

Зазначимо, що Сімферополь, Севастополь і Донецьк зараз перебувають під окупацією.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук