Євросоюз визнав демократичними вибори в Україні

В ЄС вважають місцеві вибори ще одним важливим кроком у зміцненні демократичного управління

СуспільствоАндрій Стець, 27 жовтня 20151650
Євросоюз визнав демократичними вибори в Україні

Місцеві вибори в Україні, що відбулися минулої неділі, стали ще одним важливим кроком у зміцненні демократичного управління країною після президентських і парламентських виборів минулого року, говориться в заяві офіційного представника Європейської зовнішньополітичної служби.

Про це йдеться у заяві Європейської служби зовнішньої діяльності, пише Інтерфакс-Україна.

«Як заявляється у попередній доповіді ОБСЄ і Бюро з демократичних інститутів і прав людини, вибори були змагальними, добре організованими, і загалом кампанія показала дотримання демократичного процесу.

Однак, необхідно докласти додаткових зусиль для подальшого зміцнення цілісності у публічній довірі до виборчого процесу», - заявили в ЄС.

Документ посилається на думку спостерігачів про те, що «вибори відбулися у складній політичній, економічній, гуманітарній обстановці і ситуації з безпекою, що характеризується незаконної анексією Кримського півострова Російською Федерацією і тимчасовим контролем частині території Донецької та Луганської областей».

«Через безпекові причини проведення виборів було унеможливлено на деяких територіях, які контролюються владою у Донецькій і Луганській областях. Також вибори не пройшли у Маріуполі, Красноармійську і Сватовому. Вибори у цих містах повинні бути проведені на засадах пріоритетності, щоб забезпечити реалізацією громадянами своїх електоральних прав», - наголосили в ЄС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук