Ймовірність потрапляння вірусу Ебола в Україну дуже висока, – МОЗ

СуспільствоОльга Карабан, 10 листопада 20144480

Виконувач обов’язків міністра охорони здоров'я Василь Лазоришинець заявив, що є велика ймовірність того, що в Україну може потрапити вірус Ебола. Про це він сказав у понеділок, 10 листопада, під час прес-конференції, інофрмує УНН.

«Ймовірність того, що вірус потрапить, дуже висока. Так, як це відбулося в Росії, Польщі, Румунії. І ми повинні бути готові», – наголосив Лазоришинець .

За його словами, над запобіганням потрапляння в Україну лихоманки Ебола, МОЗ працює ще з середини серпня.

«Ми над цим питанням працюємо ще з середини серпня. Тому що коли почали з’ясовувати ситуацію, то виявилося, що в нас є тільки медстудентів 3,5 тисяч, які приїхали з західної Африки. У нас є 100 тисяч моряків, які плавають усіма усюдами, у нас більш, ніж 2,5 тисяч контингент миротворчих військ, які знаходяться саме в цьому регіоні», – повідомив в.о. міністра.

Він також додав, що для запобігання потрапляння лихоманки в Україну МОЗ співпрацює з прикордонниками та авіакомпаніями, щоб виявляти підозрілих пацієнтів та ізолювати їх.

Нагадаємо, за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), кількість померлих від лихоманки Ебола збільшилася до 4 тис. 877 чоловік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук