Йосипа Кобзона позбавили звання народного артиста України

Співак підтримує російську агресію в Криму та на сході

Йосипа Кобзона позбавили звання народного артиста України
Кобзон та очільник окупаційної адміністрації Донеччини Захарченко

Україна позбавила народного артиста Росії Йосипа Кобзона державних нагород, і заблокувала його активи. Про це йдеться в указі президента України №126/2018.

У тексті указу зазначається, що щодо Кобзона застосовані «блокування активів – тимчасове обмеження права особи користуватися і розпоряджатися належним йому майном; запобігання виведення капіталів за межі України; відмова в наданні та скасування віз резидентам іноземних держав, застосування заборони в'їзду на територію України; позбавлення державних нагород України, інших форм відмінності; інші санкції, які відповідають принципам їхнього застосування, встановленим законом».

Раніше співак мав звання народного артиста України.

Як писав ZAXID.NET, 2017 року російського артиста й депутата Державної думи Йосипа Кобзона позбавили звання почесного громадянина міст Слов'янськ та Краматорськ Донецької області, а також Дніпра та Полтави.

Йосип Кобзон неодноразово відвідував підконтрольні бойовикам міста Донецьк і Луганськ з концертами, заявляв про підтримку членів російських окупаційних збройних формувань на Донбасі. Лідери окупаційних адміністрацій нагородили Кобзона знаками «За заслуги перед «ДНР/ЛНР».

Міністерство культури України внесло артиста до переліку осіб, які загрожують національній безпеці країни. Кобзону заборонений в'їзд на територію України, країн ЄС та США.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук