YouTube пом’якшив свою політику для порушників авторських прав

YouTube дозволив вирізати спірні частини роликів, а не видаляти відео повністю

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 30 грудня 20192800
YouTube пом’якшив свою політику для порушників авторських прав
фото Google Support
Новий інструмент від YouTube дозволить авторам відео, які порушили авторські права, не втратити прибуток від монетизації своїх роликів

Наприкінці грудня автори контенту на найпопулярнішому в світі відеосервісі YouTube отримали інструмент, який показує, які їхні відео порушують авторські права. Він також дозволяє вирізати ці спірні фрагменти, а не видаляти весь ролик, повідомив офіційний блог компанії.

На вкладці «Відео» в панелі YouTube Studio з'явився розділ «Обмеження», де показано, які конкретно фрагменти порушують авторське право або є образливими. Далі користувач за допомогою інструменту Assisted Trim може вирізати спірну частину.

Якщо претензія стосується музики, YouTube, як і раніше, пропонує «заглушити» спірний фрагмент, вирізати його або замінити на легально дозволений з бібліотеки YouTube.

Оновлення має допомогти користувачам не втрачати монетизацію своїх роликів, кажуть у компанії.

Як пише «Детектор медіа», наразі YouTube блокує прибуток від відео, якщо на нього надійшла скарга про авторське право. Підхід,який наразі використовує відеосервіс, дозволяє зловмисникам маніпулювати системою захисту авторських прав у своїх цілях. Для поліпшення ситуації в липні 2019 року YouTube зобов'язав правовласників при подачі скарги вказувати точні часові проміжки спірного фрагмента, щоб автори могли не видаляти всі відео цілком.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук