Юлія Тимошенко та депутати «Батьківщини» здали кров для потреб армії та бійців АТО

Юлія Тимошенко здає кров у Київському міському центрі крові

У вівторок, 8 липня, народні  депутати з фракції «Батьківщина», на чолі з лідером партії  Юлією Тимошенко, здали кров для потреб української армії та бійців, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України.

Про це повідомили у прес-центрі ВО «Батьківщина».

Тимошенко висловила вдячність громадянам України за підтримку військовослужбовців, які беруть участь у захисті територій Донецької та Луганської областей.

«Я дякую кожному, хто передає продукти, хто допомагає одягом, хто купує бронежилети і шоломи, хто купує воду і передає її на передову. Я дякую кожному українцю, який сьогодні не знаходиться осторонь від допомоги нашій армії, нашим добровольцям, всім, хто сьогодні боронить Україну», – зазначила  Юлія Тимошенко.

З ініціативою здати кров для української армії виступили депутати від фракції.

У Київському міському центрі крові, Юлія Тимошенко, разом з членами своєї партії, особисто здала 400 мл крові на потреби постраждалих у бойових діях на сході України.

Здавати кров прийшли також народні депутати Іван Кириленко, Микола Катеринчук, Олександра Кужель, Андрій Сенченко, Олександр Чубатенко, Лілія Гриневич, Олександр Абдуллін та інші. Очікується, що протягом дня кров здадуть всі члени фракції «Батьківщина».

Лідер партії «Батьківщина» наголосила на важкій та відповідальній місії українських лікарів, які допомагають донорам здати кров і підтримати, в тому числі тих, хто сьогодні має дуже важкі поранення і потребує крові.

Вона також подякувала українським військовим за патріотизм та мужність у захисті територій нашої держави.

«Я перш за все хотіла би від нашої фракції висловити величезну подяку всім нашим солдатам та офіцерам, які сьогодні в самих гарячих точках нашої країни захищають Україну, кожного з нас, наші родини, наших дітей», – підсумувала лідер партії «Батьківщина».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук