Юрій Стець залишає посаду міністра інформполітики через проблеми зі здоров’ям

Нині він перебуває на лікарняному

Міністр інформаційної політики Юрій Стець написав заяву про відставку з посади за станом здоров’я. Про це повідомила прес-служба Мінінформполітики.

«31 травня міністр інформаційної політики України Юрій Стець передав заяву про відставку голові Верховної Ради України Андрію Парубію», – йдеться у заяві на сайті міністерства.

Повідомляється, що міністр мав розмову з керівництвом країни та членами уряду, яким повідомив про своє рішення.

«Причиною відставки є погіршення стану здоров’я. Жодних політичних або інших мотивів не існує», – заявив держсекретар МІП України Артем Біденко, додавши, що зараз Юрій Стець перебуває на лікарняному.

Функції виконуючого обов’язки міністра інформаційної політики на час перебування міністра в лікарні покладені на першого заступника міністра Еміне Джапарову.

Нагадаємо, Юрій Стець був призначений на посаду міністра інформаційної політики 2 грудня 2014 року постановою Верховної Ради «Про формування складу Кабінету Міністрів України». До того часу посади такого міністра не існувало.

Саме Міністерство інформаційної політики було створено через півтора місяці – постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 року.

Раніше Юрій Стець серед завдань нового міністерства називав активне протистояння інформаційній агресії Росії, запобігання зовнішнього впливу на внутрішній інформаційний простір України, залучення інвестицій для створення національного інформаційного продукту тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук