Ющенка назвали антиукраїнським політиком №1

22 квітня 200932321

Вважаю, що висловлювання лідера Української народної партії Юрія Костенка про те, що після президентських виборів Україну "чекає відкат" через прихід до керівництва державою антиукраїнського політика, є явною переоцінкою реальної ситуації у державі. Так прокоментував останню заяву лідера УНП політик від "Народної самооборони" Юрій Гримчак, - повідомили ZAXID.NET у прес-службі "НС".

На думку Ю.Гримчака, "насправді більшої антиукраїнської політики, ніж ми мали в Україні за часів Віктора Ющенка, годі й сподіватися".

"Адже українськість - це не бджоли, черепки, глечики та "Мистецький арсенал", а поступальний рух нашої держави до тих цінностей, які сповідують передові країни світу. Ми, на жаль, з 2005 року лише бачили прагнення В.Ющенка втриматися при владі будь-якою ціною, що призвело до підриву довіри людей і до владних структур, і до самої Української держави", - наголосив народний депутат.

"Проте, якщо Ю.Костенко хоче застрахувати нашу державу від різкої зміни політичного курсу та інших потрясінь, то для цього є доволі простий рецепт - перехід до суто парламентської моделі влади з виборами президента двома третинами він конституційного складу Верховної Ради України", - зауважив політик і додав: "У такому разі новий глава держави обов‘язково повинен стати компромісною фігурою, яка за жодних обставин не погодиться з ревізією тих демократичних здобутків, яких досягла Україна за майже 18 років своєї незалежності".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 21

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук