Ющенко хоче крові
Президент України Віктор Ющенко доручив главі Секретаріату Президента Вірі Ульянченко оптимізувати і оновити структуру Секретаріату. Як передає кореспондент УНІАН, про це глава держави повідомив журналістам на прес-конференції.
“Я доручив Вірі Ульянченко змінити структуру Секретаріату Президента”, - сказав Президент, додавши, що структуру Секретаріату Президента слід оптимізувати з точки зору Конституції.
Президент підкреслив, що хотів би мати оновлений Секретаріат. Він сказав, що з цією метою дав доручення В.Ульянченко організувати конкурс на заміщення посад в Секретаріаті.
На думку В.Ющенка, на роботу в цей орган мають прийти молоді люди, які мають вищу освіту і мають амбіції працювати на українські інтереси.
“Хочеться свіжої крові у хорошому значенні цього слова”, - сказав В.Ющенко.