Ющенко кидає в бій свою останню гвардію, - політолог

19 травня 20093100

Голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко зауважив, що чутки про призначення Віри Ульянченко головою ради партії “Народний Союз Наша Україна” ходили задовго до засідання ради партії. Про це інформує УНІАН, оприлюднюючи результати експертного опитування Київського Інституту проблем управління імені Горшеніна.

“Суть полягає в тому, що Віктор Ющенко кидає в бій останні резерви, свою стару гвардію. В тому числі і через те, що більше нема кого кидати”, - вважає В.Фесенко.

"Очевидно, - зазначив політолог, - заступник глави Секретаріату Президента Роман Безсмертний з певних причин не хоче очолювати партію, усвідомлюючи, що реанімувати "живий труп" під назвою "Наша Україна" не вдасться. “Можливо, Вірі Іванівні (Ульянченко) вдасться знайти гроші на підтримання діяльності цього організму, на проведення виборчої кампанії - вона талановитий фандрайзер, у неї добрі зв’язки в олігархічних колах”, - зауважив він.

При цьому В.Фесенко наголосив, що НСНУ є політичним відображенням і рейтингу, і статусу В.Ющенка. “Закат політичної кар’єри В.Ющенка означає і захід "Нашої України". Дуже схоже, що відбувається чергове, можливо, вже останнє, перегрупування в оточенні В.Ющенка: з нього витісняють Віктора Балогу. Віра Ульянченко вміє суміщати політику з бізнесом. Для неї це суттєвий крок вперед, бо вона звикла бути "сірим кардиналом" при Ющенкові, а зараз отримала офіційний статус”, - вважає експерт.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук