Ющенко не балотуватиметься на наступний термін у Президенти?

28 березня 20092272

Швидше за все, Віктор Ющенко не братиме участі у наступній президентській кампанії. Про це 27 березня під час ІІ звітно-виборної конференції Львівської міської організації НСНУ повідомив голова ЛМО НСНУ Олег Мандюк.

"Сьогодні в партії утворилося крило, де зосереджені "любі друзі", які намагаються "закупити" партію. Частина з них має надію на наступних виборах отримати кілька мандатів від Тимошенко. Інша група, близька до Кириленка, намагається завести партію в депутатську групу "За Україну!", але це шлях на маргінальне поле. Людина, якій доручили бути головою партії, фактично довела її до такого стану. Кириленко приїздить до Львова і тут називає нашу партію штучним проектом, і його приїзд організовується на рівні ЛОО партії", - зазначив О. Мандюк.

Він також додав, що був на зустрічі у Києві з людьми, які намагаються виправити ситуацію: "28 березня Президент збирає нараду з виходу із ситуації, яка склалась в партії. Сподіваюсь, що вихід буде знайдено і Президент очистить партію від тих, хто прийшов туди "зі своїми цінами". НСНУ буде політичною силою, яка зможе підтримати Президента у цю складну хвилину, в необхідності цієї підтримки немає сумніву, це перша людина в цій владі, яка дбає за національні інтереси держави. Найвірогідніше, Ющенко не піде на наступні президентські вибори, але якщо він зробить цей крок, то повинен бути впевненим у твердості нашої позиції".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук