Ющенко очолив "Нашу Україну" для використання адмінресурсу та фальсифікацій, - Голуб

1 грудня 20082950

"Те, що Президент України Віктор Ющенко очолив "Нашу Україну", не допоможе цій політичній силі, яка вже втрачає підтримку у виборців, у її електоральних сподіваннях. Інша справа, що це сигнал про використання адмінресурсу та орієнтації чиновників на місцях на те, яку політичну силу їм слід підтримувати, на яку партію працювати і робити фальсифікації", - повідомив сьогодні, 1 грудня, у коментарі ZAXID.NET народний депутат України від фракції КПУ Олександр Голуб.

Олександр Голуб переконаний, що Україні не уникнути весною позачергових виборів до парламенту. "Інше питання, чи будуть ці вибори одночасно з позачерговими президентськими виборами. Думаю, скоріше за все, такі вибори пройдуть одночасно - у лютому або на початку березня", - зазначив О.Голуб.

Довiдка ZAXID.NET

Президент України Віктор Ющенко став головою політичної партії Народний Союз "Наша Україна". Про це ZAXID.NET повідомив делегат VI звітно-виборного з’їзду партії, який 29 листопада проходив у Києві, депутат Львівської обласної ради Олесь Старовойт. З його слів, таке рішення з’їзд партії ухвалив одноголосно.

Водночас, як повідомляє "Українська правда", перед цим попередній лідер партії В’ячеслав Кириленко склав свої повноваження та запропонував обрати на це місце Віктора Ющенка.

Перед обранням Президент у своєму виступі висловив готовність очолити партію де-юре і зазначив, що хотів би адресувати це питання з'їзду. Крім того, Ющенко заявив, що "готовий, як Президент, взяти відповідальність (за партію)". "Щоб де-факто її очолював В’ячеслав Анатолійович, а я де-юре міг представляти цю партію. Ми маємо вирішити як оформити це в статуті", - додав він.

Перед цим Президент зазначив, що щоденно "має непочатий край роботи, як Президент країни, а не як голова партії". Він також сказав, що однопартійці "повинні аплодувати тій людині, яка очолює партію зараз, і тій роботі, яку він проводить щодня".

За словами Ющенка, він мав розмову з В’ячеславом Кириленком щодо організації роботи партії, зокрема, посилення роботи президії і на місцях.

"Я сказав йому, Слава, що треба зробити в організації роботи президії, політради, обласних осередків, щоб додати адреналін і енергію, щоб ми не забули цей з’їзд, а могли розвиватися далі", - зазначив Президент.

Ющенко також попросив з’їзд скоротити чисельність політради партії, щоб вона стала більш дієвою.

Ющенко також попросив з’їзд скоротити чисельність політради партії, щоб вона стала більш дієвою. "Нам треба оновити політраду, щоб там були люди віддані, які можуть публічно відстоювати позицію партії. Нам не потрібні глухонімі керівники. Ми маємо дивовижно велику раду партії, а вона має бути більш мобільною та дієвою", - додав він.

Нагадаємо, В.Ющенко був почесним головою "Нашої України".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук