Ющенко пообіцяв, що депутати від "Нашої України", які підтримали коаліцію, втратять свої мандати

17 грудня 20082190

НСНУ визначиться стосовно депутатів, які підтримали коаліцію з БЮТ і Блоком Литвина. Про це Віктор Ющенко повідомив під час інтерв'ю виданням "День", "Україна молода", "Факты и комментарии". Президент нагадав, що з'їздом партії було визнано неможливість відновлення коаліції цієї політичної сили з БЮТ. Віктор Ющенко висловив сподівання, що депутати, які порушили це рішення, будуть виключені з партії та списку народних депутатів за рішенням з'їзду, - інформує прес-служба Глави держави.

"Ми на тому тижні проводимо другий етап з'їзду, і, переконаний, що з'їзд визначиться по тому, як віднестися до тих людей, які підтримали коаліцію всупереч з'їзду, як цих людей виключити з партії, як цих людей виключити зі списку народних депутатів. Це будь-яка політична сила зробила б", - сказав Віктор Ющенко.

"Це гарний процес, це процес очищення. Я давно чекав, щоб у нас люди визначилися у своєму політичному виборі, у своєму партійному місці. Вони це зробили, я шаную їхній вибір. Думаю, вчора був гідний у політичному сенсі день", - прокоментував Глава держави політичні події вчорашнього дня.

Президент наголосив, що проголошена більшість у складі депутатських фракцій Блоку Юлії Тимошенко, "Наша Україна - Народна Самооборона" та Блоку Володимира Литвина не оформлена юридично. Він зауважив, що це об'єднання стало результатом непублічного процесу.

"Те, що сьогоднішня так звана коаліція відбулася на політичній корупції, - це факт", - переконаний Президент.

Окрім того, фактичної більшості голосів депутатів у цього альянсу немає. Для результативного голосування такої коаліції необхідно залучати голоси Комуністичної фракції, ідеологія якої категорично не може бути сприйнята у демократичному суспільстві.

"Ця коаліція може працювати тільки при тому, якщо її членом буде Комуністична партія...якщо ми говоримо про такий тип коаліції, це ще більш ганебно", - вважає Президент.

Віктор Ющенко висловив переконання, що основним мотивом створення такої коаліції стало прагнення зберегти посаду Прем'єр-міністра для лідера БЮТ.

Глава держави підкреслив, що за поточних складних економічних обставин необхідно мати на цій посаді людину, здатну до проведення прагматичних дій та ефективних змін, оскільки 80% зусиль з подолання кризи належить до інструментарію уряду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук