Ющенко відхрестився від Тимошенко

28 грудня 20082040

"Ми є та політична сила, яка сьогодні заявляє, що те, що робиться у сфері корупції, блокування дієздатності судової системи, популістичної політики чи економічної, чи соціальної, ніколи не може бути нашою політикою", - зазначив Президент України Віктор Ющенко під час другого етапу VI з'їзду НСНУ. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Глави держави.

Відтак, за його словами, така позиція змушує дистанціюватися від тих депутатів, які порушили партійне рішення. "Те, що не відповідає нашому рішенню, повинно знайти оцінку на з'їзді", - сказав Віктор Ющенко. Він висловив переконання, що це принесе партії здорові тенденції до очищення.

Також Президент закликав НСНУ до пошуку консолідації з перших днів нового року з прагматичними силами в парламенті, спільно з якими потрібно дати адекватну відповідь на кризу, що розгортається в українській економіці. "Нам треба сформувати прагматичне коло людей, які можуть запропонувати антикризовий план", - сказав Віктор Ющенко.

У своєму виступі Віктор Ющенко підтвердив правильність рішення першого етапу з'їзду про неприєднання цієї політичної сили до парламентської коаліції з БЮТ. Президент назвав це рішення принциповим і аргументував його тим, що він, як лідер НСНУ, не може орієнтувати партію на те, щоб брати відповідальність за здійснення політики, яка не узгоджується з ідеологією "Нашої України".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук