Ющенко вважає Гетьмана героєм України

22 квітня 20082190

"Вадим Гетьман - це людина, яка зробила колосальні послуги Україні ще в той час, коли не говорили про національну еліту. Я вважаю його героєм України", - заявив сьогодні, 22 квітня, під час прес-конференції у Львові Президент України Віктор Ющенко.

За його словами, він пройшов разом із Вадимом Гетьманом чи не найбільшу у своєму житі дорогу".

"Вадим Гетьман модерно сприйняв речі, які слід було робити в Україні. Мені приємно, що його ім’ям названо університет та вулиці", - наголосив Президент.

Довiдка ZAXID.NET

Рівно 10 років тому, 22 квітня 1998 року, від кулі найманого вбивці загинув голова біржового комітету Української міжбанківської валютної біржі (УМВБ) Вадим Гетьман — людина, котру з повним правом можна назвати одним з батьків-засновників фінансової системи незалежної України.

11 липня 2005 року Вадимові Гетьману було посмертно присвоєно звання Героя України. 12 липня 2005 року на фасаді будинку №13 на вулиці Суворова, в якому жив і був убитий Вадим Гетьман, на його честь установлено меморіальну дошку. Того ж року ім’я В.Гетьмана було присвоєно Київському національному економічному університету — правонаступникові інституту, де він опановував ази професії фінансиста в 50-ті роки минулого століття. 19 квітня 2006 року ім’я Вадима Гетьмана було присвоєно Індустріальній вулиці міста Києва. Також ім’ям банкіра названо кубок щорічної вітрильної регати на Дніпрі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук