З 15 червня за георгіївську стрічку притягатимуть до відповідальності

У «Голосі України» опублікували закон про заборону георгіївської стрічки

СуспільствоАндрій Стець, 14 червня 20172460
Закон про заборону георгіївської стрічки набуде чинності 15 червня

В офіційному виданні парламенту «Голос України» сьогодні, 14 червня, опублікувано закон про заборону виготовлення та пропаганди георгіївської стрічки. Документ набуде чинності 15 червня.

Закон передбачає, що публічне використання, демонстрація чи носіння георгіївської стрічки карається штрафом від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-2550 грн).

За повторну пропаганду георгіївської стрічки передбачається штраф до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (5100 грн) або адміністративний арешт на строк до 15 діб. При цьому георгіївську стрічку чи предмети з її зображенням у будь-якому разі вилучать.

Положення нової статті Кодексу про адміністративні правопорушення не поширюються на випадки використання георгіївської стрічки на документах державних органів, виданих до 1991 року; в експозиціях музеїв; на оригіналах бойових знамен; на державні нагороди, якими нагороджували до 1991 року і впродовж 1991-2015 років у зв'язку з річницями подій Другої світової війни; на надмогильних спорудах.

Нагадаэмо, що Верховна Рада заборонила використання георгіївської стрічки в Україні 16 травня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук