З 1 грудня міліціонерам видаватимуть посвідчення нового зразка

СуспільствоТетяна Слюсарчук, 26 листопада 201422713

Мністерство внутрішніх справ України інціювало заміну службових посвідчень міліціонерів на документи нового зразка. Такі дії у МВС пояснюють необхідністю відокремити зрадників серед правоохоронців від тих працівників міліції, які продовжують сумлінно служити Українському народові. Заміна бланків посвідчень розпочнеться з 1 грудня.

Про це 26 листопада повідомляє прес-служба МВС України.

 "У зв’язку з анексією Автономної Республіки Крим і міста Севастополя Російською Федерацією, а також через ситуацію на сході України значна частина службових посвідчень працівника міліції залишилася в осіб, які зрадили Присязі працівника органів внутрішніх справ, перейшли на службу до держави-окупанта або стали на бік терористів. Ці особи використовують службові посвідчення працівника міліції з корисливою або злочинною метою", - вказано у повідомленні.

Для того, аби виправити загрозливув ситуацію у міністерстві прийняли рішення про повну заміну службових посвідчень працівникам органів і підрозділів внутрішніх справ. З цією метою у МВС було розроблено новий зразок службового посвідчення працівника міліції.

Нові бланки службових посвідчень будуть виготовлятися Державним підприємством «Поліграфкомбінат «Україна», зазначено у повідомленні прес-служби МВС.  

Також, МВС звернулось до громадян із проханням уважно розглядати посвідчення працівника міліції під час його пред’явлення службовою особою, а у разі виявлення посвідчення працівника міліції старого зразка повідомляти про це до найближчого відділення міліції або за телефоном «102».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук