З 1 липня для українців зростуть тарифи на гарячу воду

ЕкономікаАндрій Стець, 10 травня 20165

З 1 липня 2016 року в Україні майже вдвічі зростуть ціни на гарячу воду. Це викликано зміною тарифів на газ із 1 травня, коли для всіх абонентів установили єдину ціну в 6879 гривень за тисячу кубометрів. Про це йдеться у постанові Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).

Згідно з нею, вартість одного кубометра води залежатиме від постачальника послуги і наявності рушникосушки у квартирі. Тарифи різняться, бо компанії задля підігріву води використовують різні види енергії – газ чи вугілля.

Зазначимо, що у Львові вартість гарячої води для населення буде різною. Зокрема, абоненти ЛКП «Залізничнетеплоенерго», що мають у квартирі рушникосушки, платитимуть 76,37 гривень за кубометр, а ті, що не мають - 70,57 гривень. В свою чергу, абоненти ЛКМП «Львівтеплоенерго» платитимуть 79,6 гривень і 73,28 гривні відповідно.

Нагадаємо, що з 1 липня зростуть також тарифи і на опалення. Такі зміни пов'язані з тим, що Кабінет міністрів встановив єдину ціни на природний газ. З 1 травня паливо подорожчало до 6,879 тис. гривень за 1 тис. кубометрів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук