З 20 серпня Кабмін розпочинає інформаційну кампанію «Енергетична незалежність України»

Кризовий енергетичний штаб, створений за розпорядженням уряду України під головуванням віце-прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, з 20 серпня починає реалізацію інформаційної кампанії під назвою «Енергетична незалежність України».

Про це повідомили у прес-службі уряду.

«Метою кампанії є підвищення рівня обізнаності українців у необхідності енергозбереження та економії природного газу в якості головних чинників енергетичної безпеки України та економічного зростання держави», - йдеться в повідомленні.

В інформаційній кампанії будуть використані як пряма реклама, так і інформування населення, бізнесу та влади про необхідність економії енергоносіїв і заміни природного газу на інші види палива, яких достатньо в Україні. Насамперед, планується популяризувати енергозбереження та відновлювальні джерела енергії.

«Ми повинні донести до кожного українця ідею, що кожен зекономлений кубометр газу і невикористаний літр гарячої води – це крок до енергетичної незалежності України», - заявив віце-прем’єр-міністр Гройсман.

За його словами, уряд підтримає міські адміністрації, голів кожного міста, району чи села, де будуть дбати про економію газу, добиватися і шукати шляхи заміни котелень, теплоізоляції труб, вікон або фасадів.

Як зазначається, інформаційна кампанія «Енергетична незалежність України» буде реалізована без використання фінансів бюджету України. Фінансування інформаційної кампанії буде здійснено за рахунок цільових коштів донорських програм, спрямованих на інформаційну підтримку уряду України від Європейського Союзу, США і Великобританії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук