З Авдіївки через безперервні обстріли евакуюють дітей
Терористи не припиняють обстріли Авдіївки Донецької області, у місті – критична ситуація.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник ГУ МВС України в Донецькій області В'ячеслав Аброськін.
«Їду до Авдіївки. Місто в критичній ситуації. Безперервні обстріли. Без світла, без тепла і без води. Звернувся міський голова Юрій Черкасов дослівно з «криком про допомогу», - написав очільник обласної міліції.
Він зазначив, що доповів про ситуацію міністрові внутрішніх справ Арсенові Авакову, і «реакція була миттєвою». Уже зараз МВС, МНС та інші служби, не лише Донецької області, надають допомогу жителям Авдіївки.
Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleТакож Аброськін повідомив, що вирішується питання про евакуацію дітей.
«Звернувся по допомогу до керівництва Дніпропетровської області про розміщення дітей Авдіївки в санаторії регіону. Геннадій Корбан поставився з розумінням і готовий надати необхідну допомогу. Будемо організовувати відправку», – написав він.