З бюджету Тернопільщини виділять кошти на львівську дорогу

Відремонтують дорогу

Головні новини за 16 червняНовини Львова, 16 червня 2014, 17:45 0

Єдиний шлях, який сполучає Тернопільщину із польським кордоном, в жахливому стані. Тож, не чекаючи ініціативи від колег, сусідня обласна рада виділить мільйон гривень на трасу Н - 02. На що вистачить коштів, з'ясовували наші журналісти.

Траса "Львів - Тернопіль" буває різною: місцями рівна, місцями з вибоїнами. Відремонтована, та така, що лише чекає оновлення. Подекуди її взагалі майже немає. Місцеві водії навіть і не пригадують тут масштабного ремонту.

В найгіршому стані дорога на об’їзді Золочева. До речі, її обіцяли відремонтувати ще минулого року. Чому ж за ділянку так і не взялись, нове керівництво Служби доріг відповісти не може. Припускають - проблема в грошах.

Поки на Львівщині шукають кошти, допомогу запропонували сусіди. З бюджету Тернопільської області пообіцяли виділити мільйон гривень на дорогу. Мовляв, зацікавлені. На відміну від Львівської області - для них цей об'єкт стратегічний. Шлях напряму пов'язує область із польським кордоном.

У обласній раді Львівщини запевняють: проблеми з трасою не ігнорують. Просто грошей не вистачає на жодну з доріг. Мільйон від сусідів радо приймуть і обов'язково внесуть лепту із обласного бюджету.

Щоб зробити з Львів - Тернопіль трасу типу Київ - Чоп, потрібно щонайменше 300 мільйонів - аналізують в Службі автодоріг. Втім тішаться, близько 35-ти мільйонів пообіцяли на дорогу в уряді. Ще 22 передбачено на ділянку, яку не доробили торік.

Тернопільський мільйон ймовірно спрямують лише на золочівську об'їзну. Його вистачить, кажуть, десь на сто шістдесят метрів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук