З київського університету звільнили двох викладачів за фотосесію у Москві

У Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова звільнили з роботи сестер Ірину та Інну Ковальчук, які у соцмережах вихваляли бойовиків та закликали російську армію «звільнити» Київ від українського уряду, йдеться у заяві ректора університету Віктора Андрущенка для ЗМІ.

«Днями в інтернеті з’явилася інформація про участь сестер Ірини та Інни Ковальчук (колишніх працівників НПУ імені М. П. Драгоманова) у фотосесії в столиці країни-агресора – Москві. Колектив Драгоманівців рішуче засуджує ці ганебні дії, вважає їх вкрай аморальними і негідними особистості і громадянина», – зазначається в заяві.

«Рішенням Вченої ради та профспілкової організації факультету іноземної філології її дії розцінено як аморальні і не гідні працівника Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Таке ж рішення прийняли ректорат, профспілковий комітет і студентська рада університету. Зауважимо, що Ковальчук Інна Михайлівна, усвідомлюючи значення своїх дій, самостійно виявила бажання розірвати трудові відносини з університетом та 02.09.2016 р. наказом ректора № 449 звільнена з займаної посади», – наголошується в заяві ректора університету.

Днями ЗМІ повідомляли про сестер Ковальчук, які серпневі державні свята зустрічали у Москві і відповідні фото виклали на своїх сторінках на Facebook. Окрім того, у соцмережах жінки вихваляють бойовиків із Донбасу та закликають російську армію «звільнити» Київ від українського уряду, пише Укрінформ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук