По замках у Старому Селі і Тартакові розірвемо угоди, – Шемчук

Володимир Балита, 12 червня 201311920
По замках у Старому Селі і Тартакові розірвемо угоди, – Шемчук
фото ZAXID.NET
Віктор Шемчук

Концесійні угоди у Старому Селі і Тартакові на Львівщині обов’язково розірвуть, бо концесіонери не виконують своїх обов’язків. Уже пройшло три роки і концесіонери повинні були виконати ті чи інші роботи.

Про це 12 червня під час прес-конференції розповів голова Львівської ОДА Віктор Шемчук.

"На жаль, як доповідали мені минулого понеділка, ми не можемо відшукати самих концесіонерів, які укладали угоди. Це живі люди, але вони не з’являються ні до органів місцевого самоврядування, ні в прокуратуру", - розповів  Шемчук.

Голова Львівської ОДА додав, що під опікою держави замки почуватимуть себе більш комфортно, однак, якщо знайдеться інший інвестор, об’єкти передадуть у концесію. Проте голова Львівської ОДА зазначив, що, можливо, початок розірвання угоди змусить концесіонерів почати виконувати угоди.

Віктор Шемчук навів приклад, що намір забрати Свірзький замок у Спілки архітекторів України спонукало останніх до перемовин. «На сьогодні вони готують гарантійні листи, передбачають кошти, щоб привести замок до порядку, - сказав голова Львівської ОДА Віктор Шемчук.

За його словами, нічого не робилося 20 років, тому ще декілька місяців готові почекати.

Нагадаємо, 11 листопада 2010 року голова Львівської ОДА підписав угоду про передачу в концесію терміном на 49 років замку в с. Старе Село Пустомитівського району, який є пам’яткою архітектури національного значення XVII століття. Угоду було підписано з концесіонером – генеральним директором ТзОВ "Кріс", власником мережі "Де Манджаро" Михайлом Рибою. Акт про приймання-передачі об’єкту концесії підписали 24 грудня 2010 року.

Окрім цього, 3 лютого 2010 року голова Львівської ОДА підписав угоду про передачу у концесію палацу 19 століття у с. Тартаків Сокальського району, який є пам’яткою архітектури та містобудування національного значення. Згідно з укладеною угодою, термін концесії становить 49 років. Концесіонер – ФОП "Новосад" (Волинська область, займається реконструкцією пам’яток архітектури).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук