З нагоди 60-річчя Василя Куйбіду нагородили «Золотим гербом міста Львова»

СуспільствоЯ.І., 9 травня 20187760
У філармонії відбувся творчий вечір Василя Куйбіди

З нагоди 60-річчя Василя Куйбіди міський голова Львова Андрій Садовий привітав його «Золотим гербом міста Львова». Нагородження відбулось у середу, 8 травня, під час творчого вечора Василя Куйбіди у філармонії, інформує прес-служба Львівської міськради.

«В цьому залі є шановані люди нашого міста, люди, які працювали і працюють для країни, і напевно знають Вас набагато більше, ніж знаю я. В моєму житті Ви стали чоловіком, який дав імпульс. Я за це Вам завжди буду вдячний. Міського голову може зрозуміти тільки міський голова. Ви сьогодні згадали ці роки, коли Ви працювали в місті, це не прості були часи. Бо в ці роки і грошей не було, і можливостей не було. Але Ви мали стержень тримати українське місто, яким воно було, і яким воно завжди буде. Я насмілюсь сьогодні виконати волю всіх нас тут присутніх. Ви маєте дуже багато різних нагород — поважних, державних. Та нагорода, яку я Вам подарую від громади міста Львова, напевно, є найменшою, але вона є від серця — «Золотий герб міста Львова», — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Нагадаємо, сьогодні у Львівській обласній філармонії відбувся ювілейний творчий вечір Василя Куйбіди. У програмі концерту — пісні українських композиторів на слова ювіляра, які виконали відомі солісти, піснярі та естрадні виконавці. Серед них — сопрано Наталія Дитюк, бард Олесь Дяк, Тетяна Нікітчин, Віктор Гембара, Ліліана Раврух та Орест Цимбала. Окрім пісенної частини програми — презентація поетичних збірок Василя Куйбіди та автограф-сесія.

Василь Куйбіда від 1994 до 2002 року працював на посаді міського голови Львова, згодом - на посаді міністра регіонального розвитку та будівництва України (2007-2010 рр.).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук