З початку року СБУ викрила 181 пропагандистський ресурс спецслужб РФ

Упродовж перших п’яти місяців 2018 року СБУ виявила використання російськими спецслужбами 181 інтернет-ресурсу для дестабілізації соціально-політичної ситуації в Україні та маніпулювання суспільною думкою. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

За матеріалами СБУ ці ресурси внесені до санкційного списку відповідно до рішення РНБО України.

У спецслужбі зазначили, що з початку російської агресії проти України в 2014 році відбулися численні кібератаки з використанням шкідливого програмного забезпечення на українські об’єкти інформаційної критичної інфраструктури та державні установи.

«Ініційовані спецслужбами РФ кібератаки викликали тимчасове припинення енергопостачання, що створило реальні передумови для надзвичайних ситуацій техногенного характеру, вивели з ладу десятки серверів й електронних систем, блокували систему бюджетних виплат та надання банківських і адміністративних послуг», - йдеться у заяві СБУ.

Спецслужбовці також повідомили, що станом на теперішній час ситуаційний центр забезпечення кібербезпеки СБУ, що здатний виявляти кіберзагрози та кібератаки і працює в режимі 24/7, щоденно фіксує тисячі ІР-адрес та інші дані інформаційних ресурсів, з яких здійснюються кібератаки на території України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук