З понеділка на Львівщині чекають вакцину БЦЖ

Наступного тижня на Львівщину має приїхати вакцина БЦЖ. Про це журналістам «Телеканалу 24» повідомила завідувач складу обласної бази «Спецмедпостачання» Оксана Занов’як.

«Приїде тисяча доз вакцини БЦЖ з Херсона, бо свої запаси вакцини ми давно використали, а нової закупівлі ще не було», – зазначила Оксана Зановяк.

Тим часом у черзі на щеплення тисячі дітей, адже щеплення проти туберкульозу на Львівщині не проводили з квітня 2014 року.

«Нам потрібно щепити дітей, які народилися і не були щеплені. І ми пам’ятаємо, що щеплення до двох місяців можемо провести без проби манту, а після двох місяців має бути проба манту. Тому робота є велика, але вона має бути виконана і для цього нам потрібен і теберкулін для проб і сама вакцина БЦЖ», – наголосила сімейний лікар Дитячого поліклінічного відділення №2 Ольга Середюк.

Щеплення для профілактики туберкульозу мають робити ще в пологовому будинку. Проте з квітня 2014 року на Львівщині діток не вакцинували. Препарат був, але закінчився термін його реєстрації. Втім, у листопаді Президент України зобов’язав відновити вакцинацію наявними запасами вакцин і скасував обов’язкову перереєстрацію препаратів. На той час в області залишилось 100 доз непротермінованої вакцини, які використали менш ніж за тиждень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук