<

З російської фабрики Порошенка звільнено 300 працівників

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 19 листопада 20142840

Керівництво фабрики української кондитерської компанії Roshen в російському Липецьку сповістило центри зайнятості регіону про звільнення 300 робітників та інженерів.

Про це повідомив керівник центру зайнятості Липецька Олег Фірсов, пише «Прайм».

За його словами, до них надійшло 248 таких сповіщень, ще 52 – в центр зайнятості Липецького району, це більш ніж 10% колективу.

Абсолютна більшість скорочених є представниками робочих спеціальностей – оператори ліній, укладальники, пакувальники. При цьому керівництво фабрики залишає на виробництві пільгові категорії робітників - батьків багатодітних сімей, тих, хто один виховує дитину, зазначив Фірсов.

Проблем з працевлаштуванням звільнених з Roshen не буде, вважає керівник центру зайнятості.

У Липецькій області один з найнижчих в Росії рівень безробіття. «Робота знайдеться всім», – сказав Фірсов.

Основною причиною звільнення робітників на Roshen називають скорочення виробництва, спричиненого різким падінням попиту, зазначив Фірсов.

Корпорацію Roshen, яка є одним з найбільших в світі виробників кондитерських виробів, заснував президент України Петро Порошенко.

Упродовж цього року фабрика була змушена двічі призупинити роботу через накопичення продукції на складах, оскільки торговельні мережі і населення регіону стали менше купувати продукцію, вироблену в Липецьку.

Холдинг Порошенка включає чотири українські виробничі майданчики у Києві, Вінниці, Маріуполі і Кременчуці, фабрики у Липецьку (Росія), Клайпеді (Литва) та угорський завод Bonbonetti Choco Kft, а також масломолочний комбінат «Бершадьмолоко».

Як стало відомо 12 листопада, на російську частину Roshen претендує холдинг «КДВ груп», який займається виробництвом снеків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук