З центральної частини Львова за рішенням мерії приберуть п’ять МАФів

Сьогодні, 26 грудня, на засіданні сесії Львівської міськради депутати прийняли дві ухвали, пов’язані з малими архітектурними формами на території міста. Відповідно до однієї з них з центру Львова приберуть 5 МАФів.

Йдеться про кіоски за адресами: вул. Валовій, 18-20, Галицькій (біля Катедри), Краківській, 7, Сербській, 1, а також пл. Ринок, 31, інформує прес-служба Львівської міськради.

Як відзначив головний архітектор міста Юліан Чаплінський, ці вилучення пов’язані з нещодавно прийнятою ухвалою про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у Львові винятково проведенням аукціонів.

Згідно з іншою ухвалою, прийнятою сьогодні, мають бути внесені зміни до Положення про порядок розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у Львові. Правки стосуються вилучення розділу про порядок продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки, а також внесення додаткової процедури укладання договорів оренди окремих конструктивних елементів благоустрою та доопрацьованого переліку документів, які необхідно подати для отримання паспорта прив’язки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук