За день до переходу на ProZorro «Укрзалізниця» скасувала тендери на ₴930 млн

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 18 серпня 201613140

ПАТ «Українська залізниця» з 30 травня по 9 серпня відмінила вісім тендерів щодо закупівлі рухомого складу на очікувану суму 930,19 млн гривень.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», передають «Наші гроші».

Усі відмінені торги були оголошені 31 березня. Наступного дня, тобто 1 квітня центральні органи виконавчої влади і замовники, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, перейшли на систему ProZorro.

Зокрема, залізниця 2 серпня відмінила закупівлю чотирьох дизельних автомотрис із кранами-маніпуляторами у ТОВ «Науково-виробничий комплекс Дніпроспецмаш» за 132,94 млн гривень.

Як повідомлялося, переможець та єдиний конкурент ТОВ «ТД «Укрхімджест» пов’язані з Валерієм Пустовойтенком – екс-міністром транспорту та колишнім прем’єр-міністром України. Обидві фірми подали листи від ТОВ «Спецтехсервіс» від 20 квітня 2016 року №Д-03 про відповідність вимогам тендеру залізничних кранів Palfinger Railway.

Заявки ТОВ «Енергетичний сервіс», ПАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» Мінінфраструктури і ПАТ «Каховський завод електрозварювального устаткування» були на 15-25% дешевшими, але їх відхилили через невідповідність технічних характеристик.

Фірма «Енергетичний сервіс» поскаржилася в АМКУ на відсутність у пропозиціях допущених учасників нормативно-технічних документів на вищезгадані крани. Адміністративна колегія погодилась і постановила відмінити торги, що замовник і зробив.

Згідно з офіційними статистичними даними, до першої хвилі переходу на закупівлі в системі Prozorro, було оголошено «паперових» тендерів на суму понад 20 млрд гривень.

Як відомо, служби автомобільних доріг Київської, Закарпатської та Черкаської областей в період з 27 до 29 липня оголосили державні закупівлі на загальну суму близько 1,5 млрд гривень перед переходом на ProZorro, який відбувся 1 серпня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук