За гроші від мистецького аукціону купили реабілітаційні апарати для львівського госпіталю

Головні Новини за 17 березняМарічка Крижанівська, 17 березня 2015, 19:14 402 0

У Львівський військовий шпиталь сьогодні, 17 березня, привезли один із двох апаратів для реабілітації поранених вояків, який купили за гроші від благодійного аукціону. 

Мистецькі торги відбулися 21 лютого у Львівському музеї етнографії міжнародної жіночої організації "Zonta" спільно із галереєю "Максим".

На аукціон понад 50 художників безкоштовно відали свої картини і скульптури.

"На аукціоні нам вдалося зібрати 467 тисяч гривень. За ці гроші ми вже купили пристрій для реабілітації MOTOmed VIVA 2 для ніг і рук. А другий поки що їде з Америки, вже він проплачений - це є ортопедичний вертикалізатор, який у шпиталі також дуже необхідний", - пояснила керівник галереї "Максим" Оксана Ареф'єва.

Обидва апарати будуть використовувати у відділенні відновного лікування військового шпиталю у Львові. Там займаються вояки, які отримали ураження ніг, рук, або центральної нервової системи, головного чи спинного мозку. 

"Апарат для реабілітації дає можливість того, що мотор підключається тоді, коли людині не вистачає власних потужностей м'язів і він може розпізнати спастику в найменшому її прояві. Спастика - це коли йде опір, неконтрольоване напруження м'яза", - долала реабілітолог Мар'яна Гординська.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук