За минулий рік Львів заробив на конференціях ₴10 млн

За минулий рік Львів заробив на конференціях ₴10 млн
фото Lviv IT Arena
Одна з найбільших подій року у Львові - Lviv IT Arena

У 2015 році завдяки діловому туризму Львів зміг заробити щонайменше 10 млн грн. Про це свідчать результати дослідження індустрії ділового туризму. Експерти Інституту міста на замовлення Lviv Convention Bureau (ЛКП «Агенція з підготовки подій») опитали 12 організаторів та 410 делегатів найбільших конференцій, що відбулись у місті минулого року.

За результатами дослідження у 237 конференціях, які прийняв Львів у 2015 році, взяли участь близько 38 тис. делегатів. Найпопулярнішими галузями конференцій стали медицина (40% від загальної кількості заходів), наука (38%), ІТ (10%), бізнес (8%) та економіка (4%).

Клікніть, щоб збільшити інфографіку

Заробіток міста від проведення 10 конференцій, організатори яких надали інформацію про виручені та витрачені кошти, у 2015 році становив 10 489 778 грн. За словами Lviv Convention Bureau, це є дуже значна сума, враховуючи, що це інформація лише про 10 конференцій з 237. Місто отримує вигоду з ділового туризму завдяки як традиційній сфері гостинності (готелі, хостели, ресторани, сувеніри), так і специфічних витрат, пов'язаних саме з проведенням конференцій - оренда приміщень, кейтеринг, поліграфія тощо.

Під час відвідування конференції у Львові, учасники схильні витрачати найбільше коштів на саму участь у заході (28% від загальної суми витрат, що становить близько 1700 грн) та проживання в місті (25% від загальної суми витрат, що становить трохи більше ніж 1500 грн). Одна особа витрачає в середньому 791 грн. протягом одного дня перебування у Львові (у порівнянні з 650 грн у 2014 році).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук