За місяць на Львівщині відкрили ще 35 кримінальних справ за ухилення від мобілізації

На Львівщині до судів скеровано чотири обвинувальні акти стосовно осіб, які ухилялись від призову. Водночас триває розслідування у 75 кримінальних провадженнях за фактами ухилення від призову за мобілізацією, тоді як наприкінці лютого було відкрито 40 проваджень.

Ще чотири кримінальні провадження зареєстровано за перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань, йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Львівської області.

Крім цього, складено протоколи стосовно двох осіб за фактами порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію.

Зазначено, що прокурори постійно обмінюються інформацією з військовими комісаріатами стосовно осіб, які підлягають мобілізації, тих, кому надана відстрочка від мобілізації, а також фактів прийняття військово-лікарськими комісіями рішень про визнання військовозобов’язаних непридатними до військової служби, відмови посадовими особами забезпечувати в установленому порядку виділення тимчасово будівель, споруд, земельних ділянок, матеріально-технічних засобів Збройним Силам України відповідно до мобілізаційних планів тощо.

Додамо, що станом на 19 лютого у прокуратурі повідомляли про 40 кримінальних проваджень за фактами ухилення від призову за мобілізацією.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук