За надбавки до зарплати Кайда обіцяє купувати пральні машини багатодітним

10 грудня 20102640

Голова Тернопільської облради Олексій Кайда обіцяє спрямовувати на соціальні проекти надбавки до зарплат, які депутати призначили йому вчора під час сесії облради у розмірі 90% посадового окладу.

Нагадаємо, 9 грудня 2010 року сесія Тернопільської обласної ради ухвалила рішення про встановлення надбавки до окладу голови обласної ради, яка передбачена для осіб такого рангу. У рішенні вказано, що «за особливий характер роботи і інтенсивність праці надбавка становитиме 90% посадового окладу з урахуванням доплати за ранг».

Після ухвалення рішення облради про перегляд розміру заробітної платні Олексій Кайда зазначив: «Хочу особисто брати участь у різних соціальних проектах, допомагати соціально незахищеним, дітям-сиротам. Якщо певні надбавки передбачені державою, то нехай вони підуть на користь тим, хто потребує допомоги. Таких родин є чимало. На «додаткові» до мого окладу кошти купуватиму необхідні речі – чи пральні машини для багатодітних, чи оргтехніку, ліжечка для сиротинців, чи ліки для хворих дітей. І сам особисто їх вручатиму без будь-яких посередників, - повідомили ZAXID.NET у прес-службі ВО «Свобода».

Нагадаємо, голові Тернопільської обласної ради Олексію Кайді встановлено надбавку до зарплати і щомісячні премії. Відповідне рішення вчора прийняли депутати облради. Також передбачене щомісячне преміювання голови облради у розмірі 60% посадового окладу за фактично відпрацьований час.

З часу обрання на посаду голови Тернопільської обласної ради у березні 2009 року, Олексій Кайда не отримував жодних законом передбачених надбавок та премій до свого посадового окладу. Такою була його принципова позиція.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук