За Порошенка, Зеленського і Тимошенко продовжують приховано агітувати в «день тиші», — активісти

Формально така реклама не є порушенням

СуспільствоЮрій Братюк, 30 березня 20198310
За кандидатів продовжують агітувати навіть у день тиші

За кандидатів у президенти Володимира Зеленського, Петра Порошенка та Юлію Тимошенко в «день тиші» перед виборами продовжують агітувати за допомогою зовнішньої реклами, але приховано. Про це повідомляє громадьский рух «Чесно».

Зазначається, що декілька днів тому на білбордах та сітілайтах з'явилася реклама у вигляді гасел, яка не містить згадок про кандидатів, але стилізована під їхню агітацію.

«На деяких площинах реклама Порошенка й Тимошенко висить ще з минулого літа. Мінялися лише зображення, але жодної сторонньої реклами на них не було. Першими змінювати зображення перед самими виборами почали у Порошенка. Офіційну марковану рекламу «Кандидатів багато — президент один» замінили на виконану в тому ж стилі «Думай», але вже без вихідних даних. Цього ж дня зі сторінки Президента у Facebook почали поширювати рамки для аватарок з тим же гаслом», — зазначив аналітик з партійних фінансів «Чесно» Ігор Фещенко.

Активісти оприлюднили зразки прихованої агітації.

У Києві можна побачити таку ж приховану агітацію за Зеленського та Тимошенко. Зазвичай ця реклама розміщена на тих самих площинах, де до того була агітація кандидата, розповіли в «Чесно».

«Найімовірніше, цю рекламу оплачували не з виборчих фондів, а отже, невідомими є походження коштів та обсяг витрат на встановлення цієї реклами спеціально до дня тиші та дня виборів», — сказав Фещенко.

За даними ЧЕСНО, подібна прихована агітація зустрічається і в регіонах України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук